top of page

הצהרת פרטיות

פרק 1 - מה אנו עושים עם המידע שלך?

 

כשאתם רוכשים משהו מהחנות שלנו באתר, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתם מוסרים לנו כמו שמכם, כתבותיכם וכתובת הדוא"ל שלכם.
 

כשאתם גולשים בחנות שלנו, אנו גם מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלכם בכדי לספק לנו מידע העוזר לנו ללמוד על הדפדפן שלכם ומערכת ההפעלה שלכם .
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותכם, אנו עשויים לשלוח לכם מיילים אודות החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

 

פרק 2 - הסכמה

 

איך אתם מאשרים  הסכמה?
כשאתם מספקים לנו מידע אישי להשלמת עסקה, אימות כרטיס האשראי שלך, ביצוע הזמנה, סידור משלוח או החזרת רכישה, אנו מסכימים לאיסוף המידע ושימוש שלנו מסיבה ספציפית בלבד.
אם אנו מבקשים את המידע האישי שלכם מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נבקש מכם ישירות את הסכמתכם המוצהרת, או נספק לכם הזדמנות להגיד לא.

 

כיצד מבטלים הסכמה זו?
אם לאחר ההצטרפות, תשנו את דעתכם, אתם רשאים למחוק את הסכמתכם ולבקש ליצור איתכם קשר, להמשך איסוף, שימוש או חשיפה של המידע שלכם, בכל עת, על ידי יצירת קשר בכתובת info@playzone.co.il

 

פרק 3 - גילוי נאות

 

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי החוק לעשות כן או אם אתה מפר את תנאי השירות שלנו.

פרק 4 - WIX

החנות שלנו מתארחת ב- WIX. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו.
הנתונים שלך מאוחסנים דרך אחסון הנתונים של WIX, מסדי נתונים והאפליקציה הכללית של WIX. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

 

תשלום:
אם בחרת בשער לתשלום ישיר להשלמת הרכישה, WIX מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. זה מוצפן באמצעות תקן אבטחת הנתונים של תעשיות כרטיסי התשלום (PCI-DSS). נתוני עסקת הרכישה שלך נשמרים רק כל עוד נדרש להשלמת עסקת הרכישה. לאחר סיום זה, פרטי עסקת הרכישה שלך נמחקים.

 

כל השערים לתשלום ישיר עומדים בתקנים שנקבעו על ידי PCI-DSS כמנוהלים על ידי מועצת תקני האבטחה PCI, המהווה מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ו- Discover.
 

דרישות PCI-DSS עוזרות להבטיח טיפול מאובטח במידע כרטיסי אשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.
לקבלת תובנה נוספת, מומלץ לקרוא את תנאי השירות או את הצהרת הפרטיות.

פרק 5 - שירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקי הצד השלישי המשמשים אותנו יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלכם במידה הדרושה כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, לספקי שירותים מסוימים של צדדים שלישיים, כגון שערי תשלומים ומעבדי עסקאות תשלום אחרים, יש מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לצורך עסקאות הקשורות לרכישה שלך.


עבור ספקים אלה, אנו ממליצים שתקראו את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכלו להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלכם על ידי ספקים אלה.
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים שנמצאים בתחום שיפוט שונה משלנו או שלכם. כך שאם בחרתם להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירות של צד שלישי, המידע שלכם עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.
כדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך עוברת על ידי שער תשלום שנמצא בארצות הברית, המידע האישי שלך המשמש בהשלמת אותה עסקה עשוי להיות נתון לחשיפה על פי החקיקה של ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.
ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מופנה לאתר או לאפליקציה של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאי השירות של האתר שלנו.

 

קישורים
כשתלחצו על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אתכם מהאתר שלנו. אנו לא אחראים לנוהלי הפרטיות באתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

 

פרק 6 - אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלכם, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומקפידים על פי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא יאבד, לא נעשה שימוש לרעה, לגישה אליו, לחשיפה, לשינוי או להשמדה.


אם אתם מספקים לנו את פרטי כרטיס האשראי שלכם , המידע מוצפן בטכנולוגיית  מאובטחת (SSL) ומאוחסן באמצעות קידוד AES-256. אף ששום שיטת העברה באינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת במאת האחוזים, אנו עוקבים אחר כל דרישות ה- PCI-DSS ומיישמים תקני תעשייה מקובלים נוספים.

 

פרק 7 - עוגיות

יתכן והאתר ישתמש בטכנולוגית אסימון או עוגיות על מנת לשפר את חווית הגלישה והשימוש שלך לא נעשה שימוש בנתונים למטרות אחרות


פרק 8 - גיל הסכמה

על ידי שימוש באתר זה אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך, או שאתה גיל הרוב במדינתך או מחוז מגוריך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר התלויים הקטינים שלך שישתמשו באתר זה.

פרק 9 - שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, לכן אנא קרא אותה לעיתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי עודכן, כך שאתה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה.
אם החנות שלנו נרכשת או ממוזגת עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.

שאלות ומידע קשר

 

אם ברצונך: לגשת, לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, לרשום תלונה, או פשוט רוצה לקבל מידע נוסף פנה לממונה על ציות לפרטיות בכתובת info@playzone.co.il
 

bottom of page